שלום לכולם,

קוראים לי מירב, ואני נערת ליווי שמספקת שירותים באחת מאותן דירות דיסקרטיות. אתם בוודאי שואלים את עצמכם עכשיו – למה לה דירות דיסקרטיות? ובכן, דירות דיסקרטיות הן אופציה נהדרת למי שחשובה לו הפרטיות ואף הנוחות. הדירה שלי קרובה לים ולכל מיני אטרקציות, שזה מקום מושלם עבור הלקוחות שלי. השכרה של דירות דיסקרטיות מספקת לי גישה למתקנים, כמו למשל – גישה לשירותי אבטחה, לבריכה או לחלופין למתקני כביסה, מה שהופך אותה בהכרח לבחירה מושלמת בתור נערת ליווי שמעריכה את הבטיחות ואת הפרטיות שמוצעים לי וללקוחות שלי.

היום רציתי לחלוק אתכם את סיפוריהם של נערות ליווי, הקולגות שלי. הסיפור הראשון הוא של יפעת –

העבודה הראשונה שלי הייתה לקוח פרטי, והייתי רגועה לגמרי בדרכי לשם ובמהלך, רק כשנכנסתי למונית כדי לחזור הביתה התחלתי לבכות. אפילו לא הייתי מוטרדת, זה היה פשוט לא רצוני. חודש לאחר מכן הצטרפתי לסוכנות ליווי. בלילה הראשון שלי הם נתנו לי את הבחור הזה שהפך לקבוע הראשון שלי, תמיד הזמין חצי שעה ואף פעם לא נשארתי יותר מעשר דקות אתו. העבודה השנייה של הלילה הייתה במשרד באחוזה תעשייתית ישנה, אלכס, גבר נשוי מאוד ועוד מלווה. היא הייתה ממש נחמדה ומרגיעה ועזרה לי להתגבר על המבוכה הראשונית. שאר הלילה פשוט ישבתי במכונית עם הנהג שלי, דיברתי על מלחמת העולם השנייה והקשבתי לפרנק סינטרה. רוב הזמן אפילו נהניתי! אבל עדיין תמיד יש לי פרפרים בנסיעה לשם. אני חושבת שזו הייתה הציפייה לא לדעת מי הבחור, הם יכולים להיות נחמדים באמת או שהם יכולים להיות אידיוטים מוחלטים.

הסיפור השני הוא של עינב –

הייתי מלווה עצמאי במשך שש שנים. בלילה הראשון שלי, הייתי עצבנית עד כדי גיחוך. הלכתי לאחת מאותן דירות דיסקרטיות יוקרתיות, הלכתי בעצבנות דרך הלובי, בתקווה שנראיתי כאילו אני שייכת לשם, ולא כמו מה שבאמת הייתי שם. הייתי עצבנית כל הנסיעה במעלית לדירה שלו. אני הולכת לחדר שלו, דופקת קלות בדלת. הוא פותח את הדלת, אומר – "היי, עינב?" וכמו אידיוטית אני עונה עם השם האמתי שלי. צחקנו על זה. זה היה מהיר, חמש עשרה דקות. הוא היה מנומס ונקי. באזור לעסקים. בסופו של דבר ראיתי אותו עוד כמה פעמים במהלך השנים, תמיד מאוד נחמד. קיבלתי טיפ נוסף על התעריף השעתי, שתמיד היה מוערך וגרם לי לבחור לראות אותו על פני לקוחות אחרים בעתיד. יש לי עוד עשרות סיפורים אם מישהו מעוניין לשמוע…