לילה טוב לכל מי שיצטרף עכשיו לסיפור שלי על נערות ליווי,

אבל איפה הנימוסין שלי, קודם כל אציג את עצמי. שמי יוכבד, ואני אחת מאותן נערות ליווי. נערות ליווי נמצאות אתכם על אותו גל – נערות ליווי יודעות מה לעשות עם הגוף שלכם כולו ועם חברים נפרדים שלו בפרט. שירות משובח הכולל את כל הגחמה והרצון שלכם הוא מה שאתם צריכים לשאוף כאשר אתם פונים לסוכנות שלנו שלנו. פנטסטי היא המילה שמתארת בצורה הטובה ביותר את נערות ליווי שלנו ואת ידיהן העדינות אבל המתמידות. נערות ליווי יראו לכם מה המשמעות של התענוג האמתי ושפספסתם הרבה בחייכם מבלי להתייחס אליהן קודם לכן. הבנות האלה יהיו הפנס שלכם בעולם המיני והן דבקות בהנאה שלכם.

היה ערב, רק אחד מני ערבים רגילים בקיץ הלוהט הזה, שגרם לאנשים לרעוב להשקות ולהלביש כמה שפחות בדים. זה היה ככה בדרום בכל קיץ, שנים חלפו והתקופה הזו של השנה רק נהייתה חמה יותר בגלל תהליך ההתחממות הגלובלית. נערה אחת מנערות הליווי ישבה בביתה על ספה אדומה ורכה, בדיוק חזרה מהעבודה שבה כל מזגן עבד במלוא העוצמה כדי לתת לעובדים לגימה של אוויר צונן טרי. כשחזרה הביתה, היא עשתה את אותו הדבר – הדליקה מזגן, מעמידה אותו על +18, הסימן המינימלי האפשרי, כדי לקרר את הבית המחומם במהלך יום. היא הסירה הרבה בד, חשה את זרימת האוויר עם עורה העדין המשי והשזוף עמוק, נחה רק בתחתוני הביקיני הקטנים שלא הסתירו כמעט דבר. היא יכלה להרשות זאת לעצמה כשהייתה בבדידות הבית – זמנית היא גרה לבדה בבית הגדול הזה בן שלוש הקומות בפרברים. היא הרגישה את הצינה המרגיעה מהמרכך בכל גופה.

מישהו צלצל בדלת והיא, הניחה בצד את ספר המדע הבדיוני שלה, לבשה חלוק רחצה שהיה כאן בקרבת מקום ופתחה דלת מבלי להסתכל בחור ריגול מי זאת – השכונה בהחלט בטוחה. להפתעתה, היו שלושה גברים במעילי העור השחורים (למרות האוויר החם ברחוב) ובג'ינס הכחול. אחד מהם נכנס בפתאומיות לבית ותפס את זרועה באחת בידו, סוגר את פיה האדום בידו השנייה. השני נכנס גם הוא והדלת ננעלה מאחורי השלישית. הבחור השני לקח איסור פרסום שהוא כבר החזיק והניח אותו על פיה במהירות רבה – כך, רק תוך שתיים או שלוש שניות, הקורבן שלהם מנערות הליווי אובטח מפני צרחות. בחורה לא הצליחה להבין שום דבר כל כך מהר, כשהם עבדו. רק עכשיו היא ניסתה לצרוח ולהימלט אבל בחור שלישי כבר הידק חבל על גופה, קושר את רגליה. זרועותיה גם נקשרו עד מהרה מאחורי גבה, כך שהיא נעצרה תוך פחות מדקה בערך.

הראשון והשני תפסו אותה ונעצרו, בעוד השלישי לוקח את כולם לדלת האחורית של הבית, שם כבר חיכה להם טנדר חום גדול. ילדה יכלה לראות, והיא ראתה כשהוציאו אותה מהבית והכניסו את הטנדר הזה. היה קשה לומר אם מישהו מהשכנים ראה את זה כי זה היה ערב חשוך למדי. היא נלקחה לאיזה מקום שמעולם לא הייתה בו, תוך 40 דקות בערך ואותם בחורים לקחו אותה ונשאו אותה לתוך בית גדול וחשוך דרך הדלת האחורית של הגן. הכניסו אותה לחדר ועזבו. היא שכבה על הרצפה, והדבר הטוב היחיד, לעת עתה, היה שהיה מספיק חם, עם שטיח. היא התחילה לשמוע כמה קולות, אם כי לפניה הייתה דממה. בחור נכנס לחדר והביט בה בלי שום מילה, הניח אותה על המיטה על בטן בשתיקה. אחר כך הוא הרים את חלוק הרחצה שלה ומשך את התחתונים שלה. היא ניסתה להתנגד במהלך כל זה אבל לא היה שום היגיון, כי הוא היה חזק יותר. הוא נכנס לתוכה, החלטי אבל לא קשה מדי.

הוא נע בתוכה במשך כמה דקות והיא שכבה בכל זאת על בטן ולא יכלה לעשות כלום. היא אפילו התחילה להתלהב מהתהליך. היא לא ראתה דבר כי עיניה היו עצומות בחוזקה. ואז, הוא סיים על גבה והיא הרגישה שהזרע הלוהט זורם על עורה. הוא ישב בקרבת מקום, ניגב את זרעו, הוריד לה את תחבושת העיניים ואמר לה:

'שלום לך, יופי! דואגים לארוחת ערב הערב?'

היה זה נער המאהב שלה, שהחליט לארגן לה מחזה קטן, מציאותי מדי, כמו עבורה.

'אתה אידיוט, ג'וני. למה לא אמרת לי כלום?'

'זה לא יהיה כל כך מרגש, מסכים?'

הוא קם והלך משם ותוך שתיים או שלוש דקות חזרו החבר'ה האחרים, התירו אותה והחזירו אותה לביתה, לא אמרו כלום, רק מחייכים. כשהבחור האחרון יצא מבית, נסע משם בטנדר, היא ראתה כמה שטרות של 100 שח על שולחן הקפה שלה ופתק שהיא יכולה להשתמש בו כדי לקנות שמלת ערב לארוחת הערב עם ג'ון…