חברה בינלאומית עם דירות דיסקרטיות

אני עובד בשירות לקוחות של חברה בינלאומית. מדובר במוקד מצומצם יחסית, עם 6 עמדות בסך הכל. אנחנו עובדים ב-3 משמרות, כאשר כל משמרת מאופיינת בסוג מסויים של לקוחות – בשעות הבוקר והצהריים זה בעיקר לקוחות מאירופה ואפריקה, בשעות הערב והלילה זה יותר לקוחות מארה"ב ודרום אמריקה, ובשעות הלילה והבוקר המוקדמות זה בעיקר לקוחות מהמזרח הרחוק, אוסטרליה וניו זילנד. אני אישית עשיתי את הטיול אחרי צבא שלי לאוסטרליה וניו זילנד, והחלטתי שמתישהו אני חוזר לשם, אז העדפתי לעשות את המשמרות לילה, מה גם שזה הסתדר לי מבחינת הלימודים, כי לפעמים יש מצבים של איזה רבע שעה ואפילו יותר בלי אף טלפון, אז יכולתי להכין שיעורי בית וגם להתכונן לבחינות, ואני גם טיפוס שמתפקד טוב יותר בלילה אז בכלל.

באחד הלילות היינו רק אני ושיראל במשרד (בלילות אנחנו בדרך כלל רק שני עובדים, כי אין הרבה שיחות וזה מספיק), ובין לבין, באחד הקטעים שבהם היה שקט יחסית ובלי טלפונים, הרמתי את הראש מהדפדפת של הלימודים, ואני קולט, דרך ההשתקפות של אחד המסכים, את שיראל צופה בפורנו. בהתחלה הייתי בשוק וחשבתי שזה בטח סרטון שמישהו שלח במייל לתפוצת נאט"ו והיא ביניהם, אבל אחרי כמה דקות רצופות הבנתי שזה כנראה סרט באורך מלא כמו דירות דיסקרטיות ברמת גן .

שיראל בטח לא שמה לב שהצצתי עליה בזמן שהיא צפתה בפורנו, כי היא הרשתה לעצמה לעשות דברים שרק מי שחושב שהוא לבד עושה. אני אישית העדפתי שזה יישאר ככה, ובשלב מסוים הלכתי לשירותים (כדי להיות בטוח שאני לבד) ואוננתי. כאשר חזרתי מהשירותים לשיראל היה חיוך מוזר כזה, ואין לי מושג אם היא קלטה או לא.

בפעם השנייה שזה קרה, כאשר קלטתי את שיראל צופה בפורנו ומשחקת עם עצמה בחשאיות, ניגשתי אליה. כשהיא שמה לב שאני מתקרב היא התחילה להיאנח. היא בטח חשבה "להדליק אותי", אבל אני הייתי דלוק מספיק, עזרתי לה להוריד את הטרנינג וירדתי לה בזמן שהיא ממשיכה לצפות בפורנו. אחרי שהיא גמרה היא ירדה לי עד שהצפתי לה את הפה והיא בלעה כל טיפה. מאז, במשמרות שלנו אנחנו מוותרים על צפיית הפורנו ומנצלים כל רגע פנוי כדי לענג אחד את השני.