ערב טוב לכל הנוכחים ולכל הנוכחות,

קוראים לי ענבר. אני כמובן נערת ליווי, שמארחת לקוחות בכמה דירות דיסקרטיות. אותן דירות דיסקרטיות שאני שוכרת מפוזרת בכל מרחבי מדינת ישראל, כדי להציע מנעד רב של מעלות. קודם כל, אותן דירות דיסקרטיות מתאימות אף לנשים ואף לגברים. כל מי שרוצה ליהנות מכמה שעות של אינטימיות או של פרטיות יכול להגיע אליי לאותן דירות דיסקרטיות שקרובות למקום המשכן שלו, או לנסוע מרחק קצר כדי להגיע אליי בעיר השכנה. ואלו הם  סיפוריהן של נערות ליווי –

עבר הרבה זמן מאז שעשיתי 'עבודת עיסוי בתור נערת ליווי', ועשיתי את זה רק כמה חודשים. הייתי צעירה, המקום היה חדש לגמרי וזה היה יום הפתיחה. הגעתי מוקדם ורק בחור אחד הגיע באותו יום, זו הייתה גם הפעם הראשונה שלו, מה שהקל בהרבה, שנינו היינו די עצבניים אבל זה נראה מנחם אותו. פטפטנו כשהתקלחתי אותו, היו לו ילדים, אני די בטוחה שגם לו הייתה אישה אבל אולי גרוש, איש צבא לשעבר. הוא היה ממש נחמד. נכנסנו לאחד החדרים והתחלנו בעיסוי. זה היה שיא הקיץ והתברר שהחלונות נשברו בחדר שהייתי בו ובגלל שרק עכשיו פתחנו – אין מאווררים. זה היה בסדר בהתחלה, קצת חום, אבל ברגע שהתחלנו להיכנס לדברים אחרים, שנינו נהיה כל כך חמים ודביקים. סיימנו ושנינו נטפנו זיעה, זה היה די קודר. למזלנו שנינו מצאנו את זה די מצחיק והתעלמנו מזה. הוא הלך למקלחת נוספת ואני הסתכלתי במראה, כל איפור העיניים שלי ירד לי לגמרי על הפנים. הוא בעצם דפק פנדה.

ועוד סיפור –

בפעם הראשונה והיחידה שלי כמלווה, לא הבנתי שכן. נהגתי לדגמן מעת לעת עבור צלמי חתונות ומספרות, אז יש לי כמה צילומי ראש שמסתובבים באתרי דוגמנות שונים ובתמונות מלאי. יום אחד קיבלתי אימייל מצלם שאמר שהוא מתאמן בציור וצריך דוגמנית עירום כדי לתרגל צורה. הוא אמר שיש לו סטודיו שהוא יכול להזמין והוא ישלם חמש מאות ₪  לשעתיים. חסכתי לכרטיס טיסה כדי לחזור הביתה כדי להפתיע את ההורים שלי לחופשת האביב, אז חשבתי שזו תהיה דרך קלה ליצור קשר בתעשיית האמנות וגם לאסוף קצת כסף. סיכמנו זמן, הוא נתן לי את המספר שלו ודיברנו בטלפון כדי לוודא קולי, כמו גם את הסטודיו בו נעבוד.

כשהגעתי למקום, הוא חיכה שם ואמר שהסטודיו היה מוזמן ללילה, אז הוא שאל אם אני רוצה לקחת אוכל ואז ללכת למלון כדי שנוכל פשוט להצטלם ולצייר שם. הסכמתי. אכלנו ארוחת ערב, דיברנו על בית הכנסת ועל מה שלמדתי באוניברסיטה שלי, ובסופו של דבר קיבלנו חדר מלון זול במרכז העיר.

הוא שאל אם אני חושבת שאוכל לגמור כדי שהוא יוכל לצייר אותי. אמרתי אולי, והוא שאל אם הוא יכול לעזור. סירבתי בהתחלה וניסיתי לגור, אבל בסופו של דבר הוא אמר שהוא רוצה לעזור וניגש אליי והתחיל להטריד אותי. לא ידעתי מה לעשות, כי הוא היה גדול ממני משמעותית. התחלתי לנסות לקום אבל הוא נשכב עלי ולא נתן לי לזוז. הוא כל הזמן אמר "ששש" ואמר לי שהכל הולך להיות בסדר והוא יחזיר אותי למעונות שלי בעוד שעה. ויתרתי על המאבק והוא נתן לי מציצה בזמן שהוא שכב עלי והחזיק אותי למטה. כל כך פחדתי שהגעתי תוך 2 דקות בערך. לא אמרתי כלום כשהוא קם, זרק לי את הבגדים שלי ואמר "בוא נחזיר אותך הביתה".

הוא הסיע אותי הביתה בשתיקה וכשהתחלתי לצאת מהמכונית הוא תפס את זרועי ואמר "אני מקווה שגם לך זה היה כיף, אני אודיע לך אם אצטרך עוד כיף בעתיד," . חזרתי למעונות שלי ובכיתי, בלי לדעת אם הרגע הפכתי לזונה או שעברתי תקיפה מינית. לפעמים אני יוצרת אתו קשר, וקיבלתי ממנו כמה הודעות בזמן שהוא היה שיכור, אבל אני פשוט מתעלם מהם ומנסה לשכוח מזה…