צהריים טובים,

קוראים לי אדווה. אני נערת ליווי ואני שוכרת שתי דירות דיסקרטיות. עם העלייה של אפשרויות השכרה חדשניות, אני  מגלה כיום הנאה של שהייה ואירוח באותן שתי דירות דיסקרטיות. עם יותר מקום, תוספת שירותים או תוספת של פרטיות, השכרה של דירות דיסקרטיות יכולה לספק שהות אישית ומהנה למדי, ועם יותר אפשרויות מתמיד, אני מציעה גם לינה באותן דירות דיסקרטיות שמתאימה לשני הצדדים.

והנה מקרה שקרה לי לפני כחמש שנים –

הבחור היה צעיר ורזה עם שיער חום מתולתל משוך לאחור בקוקו. הייתה לו דירה מלאה בספרי כריכה קשה ורישומים של בלרינות ממוסגרות חלונות סדוקים ללא הזכוכית. הוא נראה עצוב. הוא היה שונה. אם לא נפגשנו כמו שפגשנו, אולי… אני לא יודעת. הוא אמר שהוא מחבב אותי, ואני אוהבת אותו ואת הספרים שלו על המדרגות המובילות לחדר השינה שלו.

"למה אני לא יכול פשוט לפגוש בחורה כמוך?" הוא שאל. במהלך היום הלכתי קילומטר במורד הרחוב . למדתי שיעור אירובי בחדר מלא במגנטה וסטרץ ורדרד לוהט. הלכתי חזרה ברחוב על פני שלטי החוצות של, חנויות שמלות כלה ובוטיקים ואז חזרו הביתה לסלט קרחונים עם טונה ללא שמן ורוטב חווה דל שומן. בלילה ירדתי במדרגות אל תחנת הרכבת התחתית. אדם עם כובע סרוג קשת בענן ניגן בחליל – עיניים עצומות, כל גופו נע, ממש חלק. מטבעות ושטרות ריפדו את ארגז החליל הפתוח שלו.

"הלילה," אני אומרת לעצמי, "אני רק יודעת שארוויח קצת כסף טוב."

לאיש החליל יש את מגפי העבודה השחורים האלה כשהשרוכים לא קשורים; רגליו נראות גדולות מדי לגופו. מעניין מה הוא עושה במהלך היום עם הרגליים האלה שלא תואמות את הגוף החינני שלו. קרואסונים שנאפים בתחנה האחת הזו. הדלתות האלה היו נפתחות והריח החם הזה היה נכנס עם הרוח. היו לי נעלי אצבע וגרביוני בלט ורודים בתרמיל. השיער שלי היה בלחמנייה, כולו קשור בסיכות בובי. אל שיעור בלט, הייתי הולכת. חמישה לילות בשבוע. והנה אני עשר שנים מאוחר יותר, לבושה בשמלת צינור שחורה עם שיער מתגרה ושפתיים אדומות של תשעים ותשעה סנט צבועות Wet N' Wild, בדרך לשבת עם בנות אחרות על ספת עור מזויף מתחת לתמונה ממוסגרת קטיפה .

כולנו מחכים שגבר יתקשר. בתקווה – ולא בתקווה – נתאים לתיאור. אנחנו מחכים ואוכלים עוד סנדוויצ'ים בלוניים. הלילה, בלי כריך. אני חייבת לרדת חמישה קילו. במקום זאת, אני אלעס חבילה של מסטיק כפול.

ארבע שעות אחר כך אני אוכלת פיצה עם גבר הודי. יש לו נקודה אדומה באמצע המצח. אנחנו יושבים ברגליים שלובות על השטיח החום ועליו פייזלי כחול כהה שאני לא יכולה להפסיק לבהות בהם. אני מורידה את חתיכות האננס החמות מהנתח שלי.

"את יפה," הוא אומר.

אחר כך אנחנו עושים סקס.

"אני מאוד רוצה לקבל את הפיצה אתך שוב ביום שישי הבא", הוא אומר….